www.uroki.net - сценарії шкільних свят, поурочні, тематичні, календарні плани, розробки відкритих уроків, класних годин, конспекти лекцій для інформатики, математики, фізики, хімії, біології, геогріфії, матеріали для директора та завуча, психолога, для класного керівника, а також музика, пісні, караоке для проведення Випускного вечору, Останнього дзвоника, Першого дзвінка, 1 вересня, Нового року.

Головна\Документи\Для вчителя української мови та літератури

При використанні матеріалів цього сайту - АКТИВНЕ ГІПЕРПОСИЛАННЯ та розміщення банеру -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!

Розробка уроку на тему: «Числівник»

Розробку уроку з української мови виконала: вчитель української мови та літератури,
Савченко Валентина Степанівна,
Шахтарська ЗОШ №1, Луганська область

1. Провідміняти кількісні числівники: 326, 798.

Порядкові – 45-мільйонний.

2. Записати числівники словами.

Хто скільки живе?

Коршуни та грифи живуть більше 100 років. До 100 літ доживають стерв’ятники. До 80 можуть жити ,беркути, дикі гуси. А от качка живе до 40 років. Найдовша тривалість життя – у соколів. Вони доживають до 160 – 170 років. Папуга в неволі може жити до 135 років.

Орел здатний розвивати швидкість до 190 кілометрів на годину. Лебідь – до 90. До речі, лебідь – найбільший літаючий птах у Європі. Довжина його тіла сягає 180 сантиметрів.

Тривалість життя встановлена краще в тих птахів, які живуть поряд з житлом людини. У неволі чорні стрижі жили більше 7 років, золоті фазани – до 20, яструби – до 25, фламінго та голуби – до 30, орли – до 50 років, ворони – до 60, папуги до 120 років.

Справжній гігант серед птахів – африканський страус. Він має масу від 50 до 90 кг. Літати йому важко,зате він прудко бігає – його швидкість становить іноді 70 км. на годину До велетнів можна віднести нанду (маса 25 – 50 кг), лебедя( до14 кг), пелікана( від 9 до 14 кг).

Найменший представник пташиного світу – карликовий колібрі. Маса цієї пташки від 0,5 г до 4 -5 г.

Найопереніший птах – лебідь. У нього 25 тисяч пір’їн!Тільки 5 частина з них росте на тілі, інші – на голові й шиї.

У голуба їх усього 2600.

Розробка уроку на тему: «Числівник»

Опубліковано 29.11.2015 г.

Top.Mail.Ru Rambler's Top100
Деякі файли (розробки уроків, сценарії, поурочні плани) та інформація, які знаходяться на цьому сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як вільно росповсюджуємі, надіслані користувачами сайту або знайдені у альтернативних джерелах, також використані власні матеріали. Автор сайту не претендує на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником сценарію, розробки урока, класної години або іншої інформації і спосіб розміщення її не відповідає дійсності, прохання негайно повідомити, з метою усунення правопорушення на адресу: . Карта сайта - www.uroki.net При використанні матеріалів сайту - розміщення банеру та активного гіперпосилання -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!